la_mikee hozzászólása:

OT loss a cápáktól, igazából az 1 pontnak is örülhetünk.

otthon 33-21 a kapura lövés aránya nekik.. ennyit van hogy két meccsen nem engedtünk eddig.
rengeteg a rossz passz, rosszul átvett korong, 4-5 breakaway lehetőségük volt. mondjuk azt hogy meglehetősen rozsdásak voltunk.
Kopi lőtt egy szép gólt, Quick is alapvetően jó volt (kivéve a Kane gólt, de Toffoli ugyanolyat lőtt a túloldalon szóval az egál :mosoly: )
Kovalcsukban úgy látom van tűz, a Wagner gyerek mint a zsírozott villám úgy korizik

csak ezeket össze kellene rakni, és kerülni ezt a sok-sok hibát.
a dtmts.com összefoglaló 6 perce alatt Carter csak a 2. harmad végén került képre..